Алматы облысы Қоғамдық Кеңесінің комиссиясы

 

Бюджет, тарифтік саясат, заңдылық және құқық тәртібі, сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес және көші-қон мәселелері жөніндегі Комиссия

Комиссия төрағасы
1 Келемсейіт Ермек Әбілмәжінұлы Ардагерлер ұйымы » республикалық қоғамдық бірлестігінің Алматы облыстық филиалы»
Комиссия мүшелері
2 Балиева Загипа Яхяновна самовыдвиженка 
3 Бигарова Сауле Таскимбаевна самовыдвиженка
4 Ержанов Қайрат Жамилұлы республиканское общественное объединение «Общенациональное движение против коррупции «»Жанару»
5 Кусаинова Зәуре Сағатқызы

 

руководитель государственно-правового отдела аппарата акима Алматинской области
6 Әлімбеков Жұмағұл Әбдіраманұлы заместитель руководителя аппарата акима Алматинской области
7 Бейсекулова Ләззат Мұқатайқызы руководитель Департамента Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Алматинской области

 

Сәулет, құрылыс, көлік, байланыс, туризмді, шағын және орта бизнесті дамыту, энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі Комиссия.

Комиссия төрағасы

1 Ғазалиев Әмір Ахметұлы

 

Алматы облысы тұтынушыларының құқықтарын қорғау » қоғамдық бірлестігі»
                                                            Комиссия мүшелері
2 Турсынбай Габит Турсынбаевич

 

Алматы облысы бойынша Әдеп жөніндегі уәкіл
3 Логутов Николай Николаевич әлеуметтік-азаматтық базис » қоғамдық бірлестігі»
4 Дүзгенбаев Қайрат Кәрімұлы

 

Атамекен «Талдықорған кәсіпкерлер одағы «қауымдастығы» заңды тұлғалар қауымдастығы»
5 Кунболатов Куат Куанышевич самовыдвиженец
6 Файзулин Баниямин Джихангерович Алматы облысы Кәсіпкерлер палатасының Кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі кеңесі

 

Аграрлық сала, жер қатынастары, ветеринария, Табиғи ресурстар, табиғатты пайдалану және экология мәселелері жөніндегі Комиссия.

Комиссия төрағасы

1 Бекиев Қанат Ботайұлы самовыдвиженец
Комиссия мүшелері
2 Айтбаев Болат Әбішұлы қоғамдық палатасы » қоғамдық бірлестігі облысы»
3 Жантілеуов Нұрбай Қожатайұлы самовыдвиженец
4 Еруманов Саржан Әлдібекұлы самовыдвиженец
5 Керімбеков Ақшабай Дүйсембекұлы

 

«Қазақстан фермерлер одағы» Республикалық қоғамдық бірлестігі»
6 Нұрханов Қайрат Мұқатайұлы Байтақ Болашақ «экологиялық альянсы» республикалық қоғамдық бірлестігінің филиалы»
7 Садырбаев Алмазбек Жұмабекұлы қауымдастық Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы өндірістік кооперативтерінің

 

Әлеуметтік қорғау, жұмыспен қамту, білім беру, денсаулық сақтау, тілдерді дамыту, ономастика, спорт, мәдениет, жастар саясаты, этносаралық және діни қатынастар мәселелері жөніндегі Комиссия.

Комиссия төрағасы

1 Ақжаркенова Роза Хаджиахметқызы

 

Талдықорған қаласының тірек мүгедектерінің «Ерлік» қоғамдық бірлестігі»
Комиссия мүшелері
2 Белик Наталья Алексеевна Алматы облыстық славян қозғалысы «қоғамдық бірлестігі»
3 Джанабаев Кайрат Темиргалиевич

 

«Алматы облыстық Ауғанстандағы соғыс ардагерлерінің ұйымы» қоғамдық бірлестігі»
4 Естенов Тоққожа

 

Демеу «Алматы жергілікті білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподағы» қоғамдық бірлестігі»
5 Қыдырбаева Дания Салимбаевна

 

«Алматы облысының ата-аналар комитеті» қоғамдық бірлестігі Талдықорған қаласы
6 Кыдырманов Асет Сериккалиевич

 

Алматы облысының Кәсіподақ орталығы «Аумақтық кәсіподақтар бірлестігі»
7 Нұрмұханова Жанар Болатқызы объединение юридических лиц  «Гражданский Альянс Алматинской области»

 

Қызметті ақпараттық жариялау мәселелері жөніндегі Комиссия

Қоғамдық кеңес Алматы облысы

Комиссия төрағасы
1 Мұқанов Серік Мейірханұлы Самовыдвиженец
Комиссия мүшелері
2 Нұрахметов Саматбек Маратұлы Облыстық мәслихат аппараты басшысының орынбасары
3 Аринов Амире Аринович «Қазақстан Республикасы Журналистер Одағы» қоғамдық бірлестігі»
3 Идигов Атсалим Саламович мәдениет пен рухани мұраны қолдау қоры » қоғамдық қоры»